אודות

סללום מדיה גרופ הוא המשרד המוביל בישראל לניהול נוכחות רשת (IPM) שמטרתו לתת מענה מקיף ומלא לכל צרכי השיווק של מותג או ארגון באינטרנט. בסללום מדיה גרופ אנו מעניקים ליווי ללקוח משלב בניית הקמפיין המקוון ועלייתו לאוויר ומלווים אותו לכל אורך הדרך. אנו דואגים לניהול המותג ושיחת המותג ברשת, הקמה וניהול של בלוגים, הפעלה של ערוצי שיתוף ומתן פתרונות שיווק יצירתיים במדיה החברתית וברשת. כל זאת נעשה תוך שימת דגש על אופטימיזציה למנועי חיפוש ו-“יחסים מקוונים”.

בסללום מדיה גרופ אנו מאמינים שניהול נכון של פעילות ברשת דורש סינכרון מלא בין כל הערוצים השונים שקיימים במרחב האינטרנטי לבין המותג והארגון. רק הבנה מעמיקה של הרגלי השימוש של הצרכן במנועי החיפוש והרשתות השונות, מובילה לדרך עבודה שתמצה את מרב הפוטנציאל. אנחנו מספקים לכם את דרך העבודה הזו.

אנחנו מזמינים אתכם למקד את הפעילות השיווקית שלכם ברשת. מלאו את הטופס המצורף או צרו איתנו קשר ונראה איך אנחנו יכולים לעבוד ביחד

מה אנחנו עושים

אסטרטגיה שיווקית ברשת

קידום אתרים

שיווק במדיה חברתית

הפריצה:

“סללום” פרצה לתודעה הציבורית בשנת 2009 עם הקמפיין המתוקשר “אני לובש את החולצה שלך”, שזכה לחשיפה תקשורתית נרחבת ולמקום של כבוד בפנתאון הקמפיינים האינטרנטיים.

העסק שלך צריך עזרה? בשביל זה אנחנו פה

שינוי גודל גופנים
ניגודיות