בלוג ארגוני

היום זה ברור: כל פלטפורמה אינטרנטית אשר נקראת על שמך או מקושרת אל העסק שלך , תסייע לך להיחשף ולצבור מוניטין . כל מומחה אינטרנט יאמר לך זאת, וגם כל אדם שניסה זאת בעצמו בעבר.

רשת האינטרנט היא למעשה שטח נדל”ני עצום ואינסופי, בו כל אחד יכול לרכוש ‘חלקה’ ולהקים עליה את נכסיו השונים. כל נכס כזה, ממש כמו בעולם האמיתי, הוא בעל ערך רב וככל שלחברה יש יותר נכסים כאלו – כך היא נחשבת למבוססת ומצליחה יותר. נכס חשוב מאוד שאתה חייב לעצמך הוא בלוג ארגוני: עוד מקום להציג את משנתך ולחשוף את העסק, אך בעל ערך מוסף.

בלוג הוא פלטפורמה ייחודית, בה אפשר להתקרב בצורה כמעט בלתי אמצעית אל הגולשים ולדבר איתם ‘בגובה העיניים’, בלי שום מסננים, ללא כל רשמיות ובהיעדר מסכות. עבור בעל עסק מדובר במתנה של ממש: האפשרות להתקרב לכל לקוח – פוטנציאלי או קיים – תחזק את הקשרים בין הצדדים ותסייע לבעל העסק להשיג את מטרתו: שימור הלקוח, צירופו למעגל הלקוחות, שיקום היחסים ועוד.

בלוג ארגוני הוא אחד הנכסים האינטרנטיים החשובים ביותר כיום – ולא תמיד חייבים להיפרד מסכומי כסף גדולים כדי להקים ולנהל אותו. היום ישנן ‘חברות נדל”ן’ אינטרנטיות אשר מציעות לך להקים את הנכס היקר הזה בשטחן – בלי לשלם אגורה. ובניגוד לפלטפורמות אינטרנטיות אחרות, הקמת בלוג בחינם דרך חברה מסוימת שווה כמעט באופן מוחלט להקמת בלוג עצמאי, שעולה כסף.

רוצה להציג בפני העולם המקוון את משנתך, ללא שום מחסומים ובצורה הנקייה ביותר?
לנו יש את כל הכלים לסייע לך.

העסק שלך צריך עזרה? בשביל זה אנחנו פה

שינוי גודל גופנים
ניגודיות