קמפיין מדיה – PPC

תאר לך שהיית יכול להעלות קמפיין פרסומי עליו תשלם רק כאשר הפרסומת תהפוך לאפקטיבית, כלומר – רק כאשר אדם שנחשף לפרסומת יבצע בעקבות זאת פעולה מסוימת ויהפוך להיות לקוח שלך. האושר שיספק לך קמפיין כזה יהיה בוודאי עצום.

עבור כל בעל עסק, מדובר בחלום בלתי מושג – עד שנכנס לתמונה ערוץ נוסף בו ניתן לשווק ולפרסם את העסק: האינטרנט. כי מאז שהשיווק המקוון החל לתפוס תאוצה, קמפיין חלומי כמו זה שהזכרנו כאן, הוא מציאות פשוטה וקלה להשגה. זהו קמפיין מדיה – PPC.

מהו ה-PPC? מדובר בקמפיין בו המפרסם משלם רק כאשר גולש מסוים לוחץ על הפרסומת שלו, מה שנקרא בעגה המקצועית תשלום עבור לחיצה, או באנגלית: Pay Per Click. כלומר: רק כאשר הגולש מתעניין בפרסומת ומעוניין לדעת יותר עליה, המפרסם – שנהנה מכך שאיתר לקוח פוטנציאלי – מעביר תשלום לערוץ המקוון בו פרסם.

הקסם של קמפיין מדיה מסוג זה הוא בפשטות: ללחיצה על הפרסומת יש משמעות גדולה עבור בעל העסק, אשר מקבל לידיו הזדמנות פז למשוך אליו עוד לקוחות. לרוב, אדם לוחץ על פרסומת משום שהוא מתעניין במוצר של אותו בעל עסק. מאותה נקודה, הדרך עד למכירה תהיה בדרך כלל קצרה ביותר – במיוחד עבור מי שמבין בתחום.

רוצה להפוך את הרשת למשאבת לקוחות? ליצור קמפיין מדיה – PPC אפקטיבי ומוצלח במיוחד?
בשביל זה אנחנו פה. כדי להוביל אותך קדימה.

העסק שלך צריך עזרה? בשביל זה אנחנו פה

שינוי גודל גופנים
ניגודיות