שיווק במנועי חיפוש – SEM

ניתן לומר כמעט בפה מלא כי מנועי החיפוש – ובראשם גוגל כמובן – הם מהערוצים המקוונים הפופולאריים ביותר בעולם. כלים אלו מאפשרים לכל אדם למצוא בקלות ובמהירות בדיוק את מה שחיפש בין מיליוני ומיליארדי הדפים באינטרנט – ויש בכך כוח עצום, אשר ספק אם יהיה לו תחליף אי פעם.

חשוב להבין כי כמות המשתמשים במנוע החיפוש של גוגל לבדו מגיעה למיליונים מידי יום, מהם אלפים בישראל. וכאן שוב נכנס ההיבט השיווקי החשוב כל כך: ערוץ בו משתמשים כל כך הרבה אנשים מידי יום, הוא מקום שבו אתה חייב להיות.

גוגל הוא לא מנוע החיפוש היחיד שקיים היום, על אף היותו הפופולארי ביותר. ישנם מנועי חיפוש נוספים כמו בינג, וואלה, יאהו! ועוד – ובכולם משתמשים לא מעט גולשים שיכולים להפוך ללקוחות שלך. כל מה שאתה צריך לעשות הוא שיווק במנועי חיפוש – SEM בשפה המקצועית.

שיווק במנועי חיפוש מאפשר לך לפרסם עצמך מעל דפי מנועי החיפוש השונים ואף להתאים את הקמפיין הפרסומי בו תפתח לדרישות שלך: להחליט כיצד תיראה כל פרסומת, האם ‘לעקוב’ אחר משתמש שמבצע חיפושים בתחום העיסוק שלך, באיזו תדירות יופיעו הפרסומות ואפילו היכן הן ימוקמו.

כיום, קמפיינים אלו הם היעילים ביותר בעולם המקוון, וכדי שתשיג את היעילות הגבוהה ביותר עבור הקמפיין שלך, עליך להתמצא בצורה מוחלטת בעולם השיווק במנועי החיפוש.

אתה יכול לנסות ללמוד זאת בעצמך, אבל בינינו, כדאי שתחסוך לעצמך זמן – ותפנה אלינו.

העסק שלך צריך עזרה? בשביל זה אנחנו פה

שינוי גודל גופנים
ניגודיות