מודעות ממומנות גוגל – Google PPC

על שיטת ה-(PPC (Pay Per Click תוכלו לקרוא בהרחבה בעמוד ‘קמפיין מדיה – PPC’. כאן, נתמקד בהיבט אחד בלבד שלה, שנחשב עד היום אולי לביטוי המוצלח ביותר של שיטת שיווק זו: מודעות ממומנות גוגל – Google PPC.

שיטת התשלום-לפי-לחיצה של גוגל מאפשרת לך ליהנות משני יתרונות גדולים: האחד הוא מהות השיטה, לפיה תשלם רק כאשר גולש לוחץ על הפרסומת שלך. השני, חשוב לא פחות, הוא המקום בו תופיע הפרסומת שלך – וכאן מדובר בפלטפורמות מהגדולות והפופואלריות ביותר בעולם.

ראשית, מודעות הפרסום שלך יופיעו במנוע החיפוש הגדול בעולם, בו משתמשים מיליוני אנשים מכל רחבי העולם בכל רגע נתון. לכך תוכל להוסיף את ערוץ שיתוף הוידאו, יוטיוב ואת הרשת החברתית המתפתחת בקצב עצום: גוגל פלוס – וזה ממש לא הסוף. כאשר מצרפים את כל אלו יחדיו, מקבלים פוטנציאל חשיפה אדיר מידי יום, כאשר בישראל לבדה מדובר על כמה אלפי גולשים.
עם כאלו נתונים, פלא שה-Google PPC נחשב למוצלח ביותר כיום?

קמפיין הפרסום של גוגל מספק לך אפשרויות בחירה רבות: תוכל להחליט איך תיראה הפרסומת שלך, בפני אילו גולשים היא תופיע, באילו פלטפורמות היא תופיע, באיזו תדירות ואפילו מה יהיה מיקומה המדויק. אין קמפיין פרסומי שמציע לך יותר אפשרויות לצד רמת מיקוד גבוהה כל כך.

כיצד תבטיח לעצמך קמפיין מודעות ממומנות גוגל – Google PPC שיצדיק את ההשקעה?
פנה אלינו ותבין איך זה עובד באמת.

העסק שלך צריך עזרה? בשביל זה אנחנו פה

שינוי גודל גופנים
ניגודיות