שיווק ברשתות חברתיות דוגמת פייסבוק – איך עושים את זה נכון?

הרוב הגדול של הלקוחות שלכם גולשים באופן קבוע ברשתות החברתיות. מעבר לכך, גם הרוב הגדול של הלקוחות הפוטנציאליים שלכם גולשים ברשתות החברתיות. בשנים האחרונות, שיווק ברשתות החברתיות ובמיוחד השיווק בפייסבוק הפכו לחלק בלתי נפרד מכל אסטרטגיית שיווק שמכבדת את עצמה. במאה ה-21 לא ניתן עוד להגיע לתוצאות שיווקיות טובות ללא השקעה ניכרת ובולטת בניהול מדיה חברתית, בפרסום במדיה החברתית ובמיוחד, בפרסום בפייסבוק.

הרשתות החברתיות הפכו בשנים האחרונות לפוטנציאל שיווקי ועסקי אדיר. עשרות אלפי השיתופים שמתקיימים בהן בכל רגע נתון, מהווים למעשה מעין קניון ענק בו מסתובבים מיליוני אנשים ומחפשים דברים מעניינים. דברים כאלה יכולים להיות חיפוש אחר חברים חדשים, המלצות של חברים, סרטונים מעניינים, תוכן איכותי וכדומה.

בדיוק במקום הזה העסק שלכם צריך להפגין נוכחות בולטת ופעילה. שירות ניהול המדיה החברתית של סללום מדיה גרופ עונה על הצורך של בתי עסק להפגין נוכחות ולהבליט אותה ברשתות החברתיות. השירות שלנו הוא למעשה חבילה כוללת אשר מלווה אתכם צעד צעד בכל הדרוש על מנת לתפעל שיווק איכותי ברשתות חברתיות.

אנחנו מקימים את הנוכחות המקוונת שלכם ברשתות החברתיות השונות והרלוונטיות לעסק שלכם, אנחנו ממלאים את הנוכחות שלכם בתוכן ובעיצוב מקצועיים, ומעל הכל, אנחנו דואגים לשווק את הנוכחות שלכם ולקדם אותה ברחבי הרשתות החברתיות. מדובר בשירות ארוך טווח אשר מספק תחזוקה שוטפת לעמודים של העסק שלכם, וכולל בנייה וניהול של קמפיינים שיווקיים ופרסומיים באותן הרשתות החברתיות הרלוונטיות.

לסיכום, כל עסק, קטן כגדול, חייב כיום להחזיק בנוכחות בולטת ואיכותית ברשתות החברתיות. מדובר במהלך שיווקי ועסקי לכל דבר, אשר ניהול נכון שלו עשוי להביא עמו תוצאות מעולות. מנגד, ניהול כושל וחובבני עשוי לפגוע באופן אנוש בבית העסק.

שירות ניהול המדיה החברתית של סללום מדיה גרופ הוא השירות המקצועי והטוב ביותר הקיים בשוק. אנחנו מתמחים בתרגום הצרכים העסקיים שלכם אל השפה של המדיה החברתית. פנו אלינו עוד היום לייעוץ ראשוני חינם על מנת להכניס את העסק שלכם אל המאה ה-21.

תגיות: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

‎פוסטים קשורים
סללום מדיה גרופ. מנהלים את נוכחות הרשת שלך ( 19 נוב,2012 )
קריית התרבות נס ציונה – מידעון מנויים – מאי 2011 ( 4 מאי,2011 )
מוציאים לשון עם OCB ( 9 פבר,2011 )
קיוסקאי – צמודים – צמידים מגניבים, מתנות, צמידי סיליקון, צמיד ליד ( 2 מרץ,2011 )
אימון עסקי ( 19 יונ,2011 )

העסק שלך צריך עזרה? בשביל זה אנחנו פה

שינוי גודל גופנים
ניגודיות