קידום במנועי חיפוש – SEO ו PPC – דברים שכדאי להכיר

Search Engine Optimization, קידום במנועי חיפוש, הוא למעשה תחום רחב אשר נועד להתאים אתרי אינטרנט לדרישות של מנועי חיפוש, ובכך לקדם אותם בתוצאות החיפוש. כיום, על מנת להתמצא בסבך המידע העצום של רשת האינטרנט, אין מנוס משימוש במנועי חיפוש. הבעיה היא ש-90% מהגולשים במנועי חיפוש טורחים להקליק רק על שלוש התוצאות הראשונות. המשמעות ברורה – אם אינכם מובילים בתוצאות החיפוש עבור מילות המפתח הרלוונטיות לעסק שלכם, אתם למעשה לא קיימים ברשת, וללקוחות פוטנציאליים יהיה קשה מאוד למצוא אתכם.

תחום קידום האתרים נחלק למעשה לשניים, בהתאם לתוצאות החיפוש: החלק הראשון הוא קידום אתרים אורגני, והחלק השני הוא קידום אתרים ממומן, כלומר, פרסום במנועי חיפוש. קידום אתרים אורגני עוסק בהתאמת האתר שלכם לאלגוריתם החיפוש של מנועי החיפוש הגדולים, ובראשם כמובן גוגל, באופן כזה שיקל על מנוע החיפוש למצוא את האתר ולהציג אותו בתוצאות גבוהות יותר.

קידום אתרים ממומן הוא למעשה סוג של פרסום במנועי חיפוש. כאשר אתם מחפשים מילת מפתח במנוע חיפוש, אתם מקבלים שני סוגים של תוצאות – קישורים ממומנים, כלומר, פרסומות, וקישורים “אורגניים”. יותר משליש מהגולשים מקליקים על הקישורים הממומנים, מה שעשוי להביא נפח גלישה גדול מאוד לאתר שלכם. התנאי הוא כמובן שהפרסום ייעשה באופן מקצועי ואיכותי.

שירות קידום אתרים במנועי חיפוש שמציעה סללום מדיה גרופ הינו שירות מן המסד לטפחות, וכולל מחקר מילים מקצועי, דו”חות מיקום במנועי החיפוש, קידום האתר באופן אורגני, ודו”ח חודשי העוקב אחר הצלחת האתר במילות המפתח הנתונות. מעבר לכך, שירות “קידום אתרים ממומן” כולל בנייה של הפרסומות באופן מקצועי בהתבסס על מילות מפתח איכותיות, הקמת הקמפיין הפרסומי וניהולו, מחקר תוצאות לאורך זמן, ודו”ח חודשי העוקב אחר הצלחת הקמפיין.

לסיכום, חלק בלתי נפרד מכל נוכחות רשת של עסק הוא בניית אתר וקידומו במנועי חיפוש. סללום מדיה גרופ מתמחה בדיוק בזה. אנחנו יודעים כיצד להביא את העסק שלך לראש תוצאות החיפוש. צור עמנו קשר עוד היום. נשמח לשוחח ולייעץ לך על המשך התהליך.

תגיות: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

‎פוסטים קשורים
אופטימיזצית אתרים למנועי חיפוש – SEO ( 20 אפר,2012 )
רעיונות שיווקים ופתרונות יצירתיים עבור סטארטאפים ( 13 אוג,2013 )
טיפים לניהול תוכן באינטרנט / מאמר של סיני גז בגיקטיים ( 10 אוק,2013 )
סללום מדיה גרופ. מנהלים את נוכחות הרשת שלך ( 19 נוב,2012 )
50 מבקרים ייחודיים מדי יום לאתר האינטרנט שלכם במשך חודש! ( 1 יול,2014 )

העסק שלך צריך עזרה? בשביל זה אנחנו פה

שינוי גודל גופנים
ניגודיות