אפיון, עיצוב ופיתוח אתרים

למה אתם צריכים אתר?

לכ פעילות שיווק, מכל סוג שהוא, צריכה בית. גם הקמפיין הכי חכם, בסוף מוביל את הגולש ליעד הסופי. ואתר אפקטיבי ומעודכן הוא חלק קריטי מכל פעילות שיווק. הגולש, שהוא הלקוח הפוטנציאלי שלכם, מתייחס לאתר שלכם כמקום שמייצג שאתכם. ואם הוא מיושן, לא מותאם למובייל ולטאבלט, או פשוט לא מעביר את המסר השיווקי הנכון, אתם כבר מתחילים ברגל שמאל.

אתר מוצלח הוא הבסיס כיום לכל סוג עסק שרוצה להשיג לקוחות ברשת.

איזה אתרים אנחנו עושים?

אנחנו מאפיינים, מעצבים ומפתחים את כל סוגי האתרים, מעמוד נחיתה פשוט ונקי, ועד מערכות מורכבות לעסקים עם צרכים ספציפיים ביותר. אנחנו עובדים עם מערכות של קוד פתוח ובראשן וורדפרס. ככה אתם לא תלויים בנו ויכולים להפעיל את האתר שלכם בעצמכם, לנהל אותו, ולהרחיב אותו במידת הצורך. גם במקרה שיש צורך בפיתוח נוסף בשלב מאוחר יותר, העבודה במערכת של וורדפרס על שלל תוספיה ואפשרויות הפיתוח המירות שלו, מוזילות על העבודה ומאפשרות לכם להתאים את האתר בקלות לצרכי העסק המשתנים שלכם.

האתרים שלנו עובדים מצוין בגוגל, מקבלים ציוני מהירות וביצוע גבוהים ומאפשרים ניהול פשוט של כל חלקי האתר. מעבר לזה, הם מתוכננים בקפידה כדי לשרת את מטרות העסק, בין אם מדובר בהרשמת אנשים לניוזלטר, או חשיפת מוצר חדש לשוק.

איך אנחנו עובדים אתכם?

כל אתר או מוצר ברשת עובר תהליך פיתוח דומה, בשלבים שקופים ומאושרים על ידי הלקוח:

– אפיון הפרוייקט על כל חלקיו, המוצג לאישור הלקוח

– עיצוב הפרוייקט, בין אם מדובר בעיצוב מקורי או בבחירת תבנית אשר תותאם לצרכי הלקוח ולשפה הגרפית שלו (צבעים, טקסטורות, פונטים, תכנים ועוד), המוצג לאישור הלקוח לפני הפיתוח בפועל

– פיתוח הפרוייקט, אשר מוצג לאישור הלקוח ולהערות סופיות אשר מבוצעות עד לשביעות רצון הלקוח.

– העלאה לאוויר לאחר התקנת גיבוי, תוספי אבטחה ושיפור ביצועי האתר, בין שלל תוספים נוספים העוזרים לאתר להתקדם בגוגל ולכם לנהל את האתר בקלות.

דברו איתנו על הפרוייקט שלכם.

(עבודות האפיון, העיצוב והפיתוח נעשות ע”י Aeroplane, כחלק מקבוצת ‘מטרייה’ בשיתוף סללום מדיה גרופ)

 

העסק שלך צריך עזרה? בשביל זה אנחנו פה

שינוי גודל גופנים
ניגודיות