מודעות ממומנות פייסבוק – Facebook PPC

ראשית דרכה של שיטת ה-PPC, תשלום לפי לחיצה, היא במנוע החיפוש גוגל – לפחות מבחינת אחוזי ההצלחה והפופולאריות שלה. רבים גילו מהר מאוד את היתרונות של השיטה הזו ונהנו בזכותה מחשיפה עצומה ומשמעותית מאוד.
אך מה שהתחיל עם Google AdWords התפשט מהר מאוד, בעקבות ההצלחה הכבירה, גם לפלטפורמות מקוונות אחרות וכיום, ישנו מקום נוסף בו ניתן לבצע קמפיין פרסומי מסוג זה וליהנות מהצלחה גדולה: הפייסבוק.

קמפיין PPC פייסבוק מאפשר לכל אחד לשווק ולחשוף את עצמו לא רק דרך פעילות ‘פייסבוקית’ סטנדרטית, אלא גם דרך צינור נוסף: הצינור השיווקי והפרסומי. אותן פרסומות קטנות שהפכו לחלק בלתי נפרד מהקיר של כל משתמש, יכולות להפנות את החברים ישירות אל העסק שלך – ולהשיג עבורך עוד ועוד לקוחות חדשים.

הייחודיות של רשת הפייסבוק, יחד עם הפופולאריות העצומה שלה, יאפשרו לך להגיע בעזרת קמפיין PPC אפקטיבי ללקוחות נוספים שלא היו נחשפים אליך דרך קמפיין פרסומי במנוע החיפוש של גוגל, לדוגמא. הקשרים החבריים, ההיכרויות המיוחדות והיחס החם והקרוב שמציעה הרשת הזו יספקו לך חשיפה שלא תמיד אפשר להשיג בדרך אחרת.

ולכן מדובר במהלך חשוב כל כך.

במקרים רבים, מומלץ לשלב בין כמה קמפיינים או לבצע את הקמפיין הפרסומי בפייסבוק בצורה ייחודית – על פי ה’אופי’ של כל עסק בפני עצמו. ההחלטה על אופי הקמפיין אינה פשוטה ויש להתחשב בעשרות גורמים, אשר חלקם כלל לא ידועים לך כנראה.

אם כך, איך תדע כיצד ליצור את הקמפיין שלך? כדאי שתשאיר זאת לנו, לאחר שתבין כאן את הדרכים הנכונות לעשות זאת…

העסק שלך צריך עזרה? בשביל זה אנחנו פה

שינוי גודל גופנים
ניגודיות