קידום, שיווק ואסטרטגיה ברשת

מה זה בעצם שיווק במדיה החברתית ? כולנו מכירים את פייסבוק, טוויטר, פליקר, יוטוב, קפה דה מרקר ושאר היישומים והאתרים המקוונים שמזמינים אותנו לשתף בחוויות האישיות שלנו ולפגוש את החברים שלנו און-ליין.

החברים האלה הם פוטנציאל עסקי אדיר. הם למעשה לקוחות פוטנציאלים, שנמצאים בפייסבוק / טוויטר לצרכים האישיים, החברתיים והצרכניים שלהם. סוג של קניון, טיילת או מדרחוב מקוון בו מסתובבים גולשים ומחפשים עניין, חברים ומה לא בעצם. שם העסק שלכם צריך להפגין נוכחות קבועה ופעילה. כמו חנות הגלידה בטיילת, כמו הקיוסק במדרחוב, כמו בית הקפה בשדרה, כמו האתר שלך שנמצא ברשת.

מה אנחנו עושים ?

אנחנו מקימים עבורכם נוכחות ברשת החברתית הכוללת תכנות, תוכן ועיצוב שמוכר, כתיבת תוכן שיווקי וקידומי לרשתות החברתיות, תחזוקה תוכנית ועיצובית שוטפת של הפעילות ברשתות החברתיות, בנייה וניהול של קמפיינים שיווקיים ופרסומיים ברשתות החברתיות וכו’.

אסטרטגיה שיווקית ברשת

כאשר עורכים פעילות שיווקית-פרסומית באינטרנט, בין אם מדובר בדפי נחיתה, השקת מוצר, קידום אורגני או ממומן ועוד, חשוב שהפעילות הזו תהיה “לא רק יפה, אלא גם אופה”. כלומר, חשוב להגדיר לפעילות יעדים, קהלי יעד, מסרים וערוצי שיווק, על מנת שנשיג את התוצאות לשמן אנו מבצעים את הפעילות לצורך כך נדרשת בנייה של אסטרטגיה שיווקית ממוקדת באינטרנט.

אצל סללום מדיה גרופ ייעוץ ואסטרטגיה הן חלק מאותה חבילה. אצלנו לפני כל קמפיין קידום תקבל בתור לקוח ייעוץ מקצועי ויישומי שימקד את הקמפיין כך שיניב את התוצאות הרצויות. בסוף כל יעוץ מתקבלת תוכנית אסטרטגית לפעולות הקידום המתבקשות.

לכן, לפני שאתם יוצאים לדרך, חשוב שניפגש ונגבש אסטרטגיה נכונה לקמפיין שלכם. הייעוץ לו תזכו עשוי להיות שווה הרבה יותר מכל כסף שתשקיעו בקמפיין עצמו. זה מה שיגרום לכם להשיג את מטרת הקמפיין ויזניק אתכם קדימה.

העסק שלך צריך עזרה? בשביל זה אנחנו פה

שינוי גודל גופנים
ניגודיות